17. SMP - Dzień 2. - przedpołudnie

17. SMP - Dzień 2. - przedpołudnie

Noc - dla niektórych przespana - dla innych przepracowana (kanapki, filmiki np. nie zrobiły się same!) minęła spokojnie. Dzień rozpoczęliśmy modlitwą w grupach. 

17. SMP - Dzień 1.

17. SMP - Dzień 1.

Wystartowaliśmy! Piątek 13 - dzień być może przesądnie nazywany pechowym, ale nie dla Nas! To właśnie w tym terminie rozpoczęliśmy XVII Spotkanie Młodzieży Pijarskiej.

A co to ta pielgrzymka na SMP jest?

A co to ta pielgrzymka na SMP jest? W sobotnie popołudnie zapraszamy na pielgrzymkę po Krakowie. Każda grupa odwiedzi trzy miejsca i doświadczyć czegoś cennego.

SMP dla Kinszasy

SMP dla Kinszasy

Przywieź dychę na 17. SMP i daj na tacę! Po co? Jednym z najpiękniejszych wydarzeń Pijarskiego Roku Jubileuszowego jest SMP, które poświęcimy osobie św. Józefa Kalasancjusza.

Kogo będziemy gościć i słuchać?

Kogo będziemy gościć i słuchać?

Różne osobistości gościły na SMP: prowincjałowie, biskupi, artyści, był nawet seksuolog i przedsiębiorca... A kto w tym roku?
Program SMP 2017

Program SMP 2017

Z radością przedstawiamy program tegorocznego SMP. Już nie możemy się doczekać, aż wspólnie zaczniemy realizować poszczególne punkty dnia! 

Zaproszenie na 17. SMP

Zaproszenie na 17. SMP

W dniach 13-15 października 2017 r. w pijarskich szkołach w Krakowie odbędzie się już 17. SMP. Nie może Cię na nim zabraknąć, bo tegoroczne spotkanie będzie wyjątkowe.

16. SMP - Dzień 4.

16. SMP - Dzień 4.

Niedzielny poranek zaczęliśmy standardowo od przywitania Boga modlitwą w grupach i śniadaniem. Msza odbyła się w kościele pw. MB Ostrobramskiej na Wieczystej. 

16 SMP - Dzień 3.

16 SMP - Dzień 3.

Sobotni dzień pijarskiego spotkania rozpoczęliśmy modlitwami w grupach i śniadaniem, a o 9.00 nadszedł czas pielgrzymowania. 

16 SMP - Dzień 2.

16 SMP - Dzień 2.

Drugi dzień naszego pijarskiego spotkania rozpoczęliśmy wczesnym rankiem modlitwą w grupach. Potem śniadanie, aby wzmocnić ciało przed duchową strawą.  

16 SMP - Dzień 1.

16 SMP - Dzień 1.

Budynek krakowskiego liceum pijarów, 13 października 2016 r. godzina 19.00, kolacja... Tegoroczne - już 16 SMP oficjalnie rozpoczęło!

Nasi goście

Nasi goście

Z radością wysłuchamy i będziemy mieli okazję zadać pytania Pani Ani Golędzinowskiej i JE ks. bpowi Krzysztofowi Nitkiewiczowi. Kim są i o czym będą mówić?