SMP - Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

W połowie października już od kilkunastu lat młodzież z pijarskich szkół, parafii, duszpasterstw przybywa na weekendowe spotkanie do Krakowa. Nieodłącznymi punktami SMP są wieczorne czuwania modlitewne, Msze św. oraz konferencje zaproszonych gości i warsztaty w grupach.

W sobotni wieczór młodzież ma okazję wystąpić na scenie w ramach Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej oraz przeżyć wspaniałe chwile podczas Zabawy Chrześcijańskiej.

23. SMP - Dzień 3.

23. SMP - Dzień 3.

I nadszedł ostatni dzień, każdy wiedział, że po sobocie jest niedziela, która będzie oznaczała zakończenie SMP, a jednak każdy się łudził, że można w jakiś sposób zagiąć czasoprzestrzeń. 

23. SMP - Dzień 2.

23. SMP - Dzień 2.

Nie ma spania! Jest kolejka do odstania! W końcu 600 osób nie tak łatwo nakarmić, a  na pewno nie tak szybko, a w tym dniu trzeba mieć mnóstwo energii!

23. SMP - Dzień 1.

23. SMP - Dzień 1.

Minął rok i znowu spotykamy się w Krakowie, by sprawić, żeby rzeczywistość po tych trzech dniach stała się inna, nowa, by stała się moim miejscem. 

23. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

23. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

Kraków-Rakowice - MOJE MIEJSCE! Czyli zbliża się 23. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej!

22. SMP - Dzień 3.

22. SMP - Dzień 3.

Przed chwilą zaczynaliśmy, a już pożegnania nadszedł czas..., ale zanim jeszcze wzruszające chwile, całkiem nie mało atrakcji. 

22. SMP - Dzień 2.

22. SMP - Dzień 2.

Nim się obejrzeliśmy, skończył się pierwszy dzień i już jesteśmy w połowie naszego tegorocznego spotkania!