Inne

Młodzież Pijarska jest aktywna na wielu płaszczyznach, których nie sposób pomieścić, dlatego właśnie w tej zakładce pojawiają się wydarzenia różne tj. Pijar Camp, ŚDM w Bolszewie, DIP, Sylwester Pijarski i inne. 

Kurs Pierwszej Pomocy

Kurs Pierwszej Pomocy

Za nami pierwsza edycja dwudniowego Kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej "Odkryj w sobie super moce". 

Pielgrzymka ósmoklasistów

Pielgrzymka ósmoklasistów

8 marca 2024 r. do Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki i Młodzieży na warszawskich Siekierkach przyjechali uczniowie z naszych pijarskich szkół na pielgrzymkę ósmoklasisty, by tutaj prosić o potrzebne łaski na ostatni rok nauki w szkole podstawowej i o dobre wyniki egzaminów końcowych.   

Bajkowy Sylwester Pijarski

Bajkowy Sylwester Pijarski

Witajcie w naszej bajce! Można by zaśpiewać, bo było jak w bajce! A jakiej konkretnie? Każdej! W bajkowych strojach rozpoczęliśmy Nowy Rok 2024.

Adapciak w Bieszczadach

Adapciak w Bieszczadach

U nas nowy rok liczony jest we wrześniu, ale... studenci, absolwenci naszych szkół rozpoczynają swój nowy rok akademicki dopiero w październiku, więc warto się zaadaptować. 

Obrigado!

Obrigado!

To już nasz ostatni dzień w Lizbonie! Nie próżnowaliśmy, bo jedni z nas wybrali się do Belém, a druga grupa do Almady, na drugi brzeg rzeki Tag. 

Msza posłania

Msza posłania

Po nocy spędzonej na Campo da Graca przy dźwiękach Receive the power, hymnu ŚDM z Sydney z 2008, wszyscy zaczęli budzić się przy pięknym wschodzie słońca.