19. SMP - DZIEŃ 2.

19. SMP - DZIEŃ 2.

Niestety, drugi dzień już za nami... Niestety, bo to oznacza, że już połowa naszego spotkania za nami. Podsumujmy więc, co dzisiaj się wydarzyło.

19. SMP - DZIEŃ 1.

19. SMP - DZIEŃ 1.

19. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej otwarte! 11 października, tuż po godz. 20 o. Jacek Wolan dokonał otwarcia kolejnego już Spotkania Młodzieży Pijarskiej.

18. SMP - Dzień 3.

18. SMP - Dzień 3.

Nadszedł czas, by hasło tegorocznego 18. SMP: "W Twoich rękach" zabrać do swoich domów, do swojego życia. To przesłanie, jest bardzo ważne dla Kościoła. 

18. SMP - Dzień 2.

18. SMP - Dzień 2.

To już drugi dzień 18. SMP... Szybko minęło, prawda? Prawie niezauważalne, a jednak tyle się działo... Węgrzy popisali się dzisiaj młodzieńczym wigorem już na śniadaniu, tańcząc. 

19. SMP - Dzień 3.

19. SMP - Dzień 3.

Biegniemy podsumować dla Was dzień 3. SMP! Rozpoczęliśmy go od konferencji naszego zagranicznego gościa - o. Eloya Fernandeza z hiszpańskiej Prowincji Emaus. 

18. SMP - Dzień 1.

18. SMP - Dzień 1.

Spotkania Młodzieży Pijarskiej osiągnęły pełnoletność! Gdy 12 października na zegarach wybiła 20.04, z ust o. Tomasza Abramowicza wybrzmiały tradycyjne już słowa głoszące, iż...
17. SMP - Dzień 2. - popołudnie

17. SMP - Dzień 2. - popołudnie

Ruszamy w miasto! :) Na wzór św. Józefa Kalasancjusza, który wędrował po Rzymie, odwiedzając bazyliki. Każda z grup nawiedziła 3 krakowskie kościoły. 

17. SMP - Dzień 3.

17. SMP - Dzień 3.

Dziś trzeci, a zarazem ostatni dzień 17. Spotkania Młodzieży Pijarskiej. Zmęczeni, ale umocnieni nocnym czuwaniem, przed godz. 8.00 spotkaliśmy się na krótkiej modlitwie w grupach.

17. SMP - Dzień 2. - przedpołudnie

17. SMP - Dzień 2. - przedpołudnie

Noc - dla niektórych przespana - dla innych przepracowana (kanapki, filmiki np. nie zrobiły się same!) minęła spokojnie. Dzień rozpoczęliśmy modlitwą w grupach. 

17. SMP - Dzień 1.

17. SMP - Dzień 1.

Wystartowaliśmy! Piątek 13 - dzień być może przesądnie nazywany pechowym, ale nie dla Nas! To właśnie w tym terminie rozpoczęliśmy XVII Spotkanie Młodzieży Pijarskiej.

A co to ta pielgrzymka na SMP jest?

A co to ta pielgrzymka na SMP jest? W sobotnie popołudnie zapraszamy na pielgrzymkę po Krakowie. Każda grupa odwiedzi trzy miejsca i doświadczyć czegoś cennego.

SMP dla Kinszasy

SMP dla Kinszasy

Przywieź dychę na 17. SMP i daj na tacę! Po co? Jednym z najpiękniejszych wydarzeń Pijarskiego Roku Jubileuszowego jest SMP, które poświęcimy osobie św. Józefa Kalasancjusza.