SMP - Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

W połowie października już od kilkunastu lat młodzież z pijarskich szkół, parafii, duszpasterstw przybywa na weekendowe spotkanie do Krakowa. Nieodłącznymi punktami SMP są wieczorne czuwania modlitewne, Msze św. oraz konferencje zaproszonych gości i warsztaty w grupach.

W sobotni wieczór młodzież ma okazję wystąpić na scenie w ramach Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej oraz przeżyć wspaniałe chwile podczas Zabawy Chrześcijańskiej.

Newsy z 20. SMP

Newsy z 20. SMP

Zapraszamy na newsy z 20. SMP, w których zobaczycie, co działo się w 9 placówkach. A już za rok spotkamy się na jubileuszowe 21. SMP. 

20. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

20. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

Udało się! Pomimo przeciwności losu 20. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej odbyło się nietypowo, bo w naszych placówkach! Sprawdźcie jak było...

Program 20. SMP

Program 20. SMP

Sprawdźcie, co czeka nas podczas tegorocznego 20. SMP! Na spotkanie zaprasza nas o. Piotr Różański, który wygłosi dla nas konferencję online. 

19. SMP - Dzień 3.

19. SMP - Dzień 3.

Biegniemy podsumować dla Was dzień 3. SMP! Rozpoczęliśmy go od konferencji naszego zagranicznego gościa - o. Eloya Fernandeza z hiszpańskiej Prowincji Emaus. 

19. SMP - DZIEŃ 2.

19. SMP - DZIEŃ 2.

Niestety, drugi dzień już za nami... Niestety, bo to oznacza, że już połowa naszego spotkania za nami. Podsumujmy więc, co dzisiaj się wydarzyło.

19. SMP - DZIEŃ 1.

19. SMP - DZIEŃ 1.

19. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej otwarte! 11 października, tuż po godz. 20 o. Jacek Wolan dokonał otwarcia kolejnego już Spotkania Młodzieży Pijarskiej.