SMP - Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

W połowie października już od kilkunastu lat młodzież z pijarskich szkół, parafii, duszpasterstw przybywa na weekendowe spotkanie do Krakowa. Nieodłącznymi punktami SMP są wieczorne czuwania modlitewne, Msze św. oraz konferencje zaproszonych gości i warsztaty w grupach.

W sobotni wieczór młodzież ma okazję wystąpić na scenie w ramach Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej oraz przeżyć wspaniałe chwile podczas Zabawy Chrześcijańskiej.

19. SMP - Dzień 3.

19. SMP - Dzień 3.

Biegniemy podsumować dla Was dzień 3. SMP! Rozpoczęliśmy go od konferencji naszego zagranicznego gościa - o. Eloya Fernandeza z hiszpańskiej Prowincji Emaus. 

19. SMP - DZIEŃ 2.

19. SMP - DZIEŃ 2.

Niestety, drugi dzień już za nami... Niestety, bo to oznacza, że już połowa naszego spotkania za nami. Podsumujmy więc, co dzisiaj się wydarzyło.

19. SMP - DZIEŃ 1.

19. SMP - DZIEŃ 1.

19. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej otwarte! 11 października, tuż po godz. 20 o. Jacek Wolan dokonał otwarcia kolejnego już Spotkania Młodzieży Pijarskiej.

18. SMP - Dzień 3.

18. SMP - Dzień 3.

Nadszedł czas, by hasło tegorocznego 18. SMP: "W Twoich rękach" zabrać do swoich domów, do swojego życia. To przesłanie, jest bardzo ważne dla Kościoła. 

18. SMP - Dzień 2.

18. SMP - Dzień 2.

To już drugi dzień 18. SMP... Szybko minęło, prawda? Prawie niezauważalne, a jednak tyle się działo... Węgrzy popisali się dzisiaj młodzieńczym wigorem już na śniadaniu, tańcząc. 

18. SMP - Dzień 1.

18. SMP - Dzień 1.

Spotkania Młodzieży Pijarskiej osiągnęły pełnoletność! Gdy 12 października na zegarach wybiła 20.04, z ust o. Tomasza Abramowicza wybrzmiały tradycyjne już słowa głoszące, iż...