Duchowa Adopcja Maturzysty

Duchowa Adopcja Maturzysty

Już niedługo maj, a jak maj to matury, a jak matury to Duchowa Adopcja Maturzysty! Wejdźcie na stronę: maturzysci.pijarzy.pl i dajcie się zaadoptować!

Tegoroczna Duchowa Adopcja Maturzysty rozpocznie się już 25 kwietnia, czyli w Niedzielę Dobrego Pasterza. Jak co roku modlić się za Was będą ojcowie, bracia, klerycy i nowicjusze z Zakonu Pijarów oraz ci wszyscy, którzy zechcą włączyć się w naszą akcję. Każdemu roku grono modlących się tworzą także uczniowie szkół pijarskich, ich rodziny, przyjaciele, parafianie, członkowie Bractwa Szkół Pobożnych i wielu innych.

Począwszy od Niedzieli Dobrego Pasterza codziennie w którymś z pijarskich domów zakonnych będziemy w Waszej intencji odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia, prosząc Ducha Świętego o pomyślne zdanie egzaminów i dobre życiowe wybory. Jednego możecie być pewni: tej modlitwy będzie naprawdę sporo.

Duchowa Adopcja Maturzysty to propozycja modlitwy za maturzystów. Została zainicjowana w 2013 r. przez ojców pijarów, w której biorą udział osoby przystępujące do egzaminów maturalnych i ci wszyscy, którzy pragną towarzyszyć im w tym szczególnym czasie swoją modlitwą. To, jak ważne jest modlitewne wsparcie w czasie egzaminów, pokazuje poniższy filmik. Maturzysto, daj się zaadoptować!