22. SMP - Dzień 3.

22. SMP - Dzień 3.

Przed chwilą zaczynaliśmy, a już pożegnania nadszedł czas..., ale zanim jeszcze wzruszające chwile, całkiem nie mało atrakcji. 

Na zakończenie tych intensywnych dni ostatnią już konferencję "Odezwij się" wygłosił o. Jacek Wolan. Podkreślił, że to czas, kiedy my mamy odezwać się do Pana Boga. Eucharystii niedzielnej przewodniczył o. Mateusz Kaźmierski, który też skierował do nas swoje słowo. - Jezus szuka ludzi na Eucharystii. On czeka, słucha i chce wysłuchiwać. Nasza modlitwa ma być wytrwała, a miłość jest najważniejsza. Jezus zawsze weźmie nas w obronę, wystarczy zaufać. On chce, żebyśmy się do niego odzywali. 

Po Eucharystii podziękowaliśmy krakowskim animatorom za te trzy dni, kiedy ogarniali całe zaplecze, od rana do nocy, a często i po nocy. Zawsze widoczni w swoich żółtych koszulkach pod wodzą Agaty Dziadur. Dziękujemy! Podziękowania poleciały głośno i wyraźnie, jak i wszystkie inne punkty programu podczas tych trzech dni dzięki pracy Studio Nemo z Rzeszowa.  

Czekała na nas jeszcze masa przeciekawych warsztatów do wyboru, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Niestety, po nich obiad, czyli ostatni punkt programu i tak jak przed chwilą się witaliśmy, musieliśmy się pożegnać. Zostaną wspomnienia, relacje, zdjęcia, filmy. Nie pozostajemy dłużni i oddajemy ostatnią galerię i ostatni film z 22. SMP. 

16.10.2022 r.